Control4

Control4

V chytrém domě se systémem Control4 vám aplikace Můj dům umožní spravovat svůj systém přes WiFi síť (či pomocí služby 4Sight odkudkoli na světě). Komunikace vašeho systému Control4 s aplikacemi je samozřejmě šifrovaná a zcela zabezpečená. Se správnou aplikací a licencí můžete použít iPady, iPhony, iPody Touch, libovolný telefon či tablet se systémem Android či libovolný počítač/laptop – pro pohodlné řízení svého systému Control4. Pro vzdálený přístup z dovolené stačí jen aktivovat předplatné 4Sight a ovládání je stále stejné.

Řídící jednotky jsou mozkem každého systému Control4. Umožňují ovládat a zautomatizovat v podstatě libovolnou část vašeho domu, ať již jde o domácí kino, hudbu, osvětlení, topení, zabezpečení, spotřebiče a další. Každý model vám nabízí efektivní ovládání celého domu a umožňuje postupně vybudovat váš vysněný inteligentní dům.

Pro menší projekty (2–3 místnosti) či do každého pokoje (pro menu na televizi) je určena kompaktní a tichá HC-250. Pro větší domy a byty je pak určena HC-800, která se nejčastěji umisťuje v technické místnosti do AV racku.

Dotykový panel Control4 přináší okamžité a přehledné ovládání celého domu. TO vše je zabalené v elegantním designu 7" panelu s dotykovou skleněnou čelní deskou a čtyřmi dotykovými tlačítky. Panel nabízí také plnohodnotný videointerkom a kvalitní mikrofony a reproduktor pro pohodlnou komunikace jak v rámci domu, tak s venkovním vrátníkem. Funkce interkomu vyžaduje zakoupení licence pro interkom (C4-Intercom-E).